Anadolu Yakası Buzdolabı Tamir Servisi


0
68 shares

Anadolu Yakası Buzdolabı Tamir Servisi

Maltepe Buzdolabı Servisi

 

Maltepe Buzdolabı Tamir Servis Merkezi olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi Anadolu yakasında bulunan Maltepe ilçesine de aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Servis Merkezi, beyaz eşya teknik servisi alanında yaklaşık 15 farkı marka çeşitliliği ile İstanbul’un öncü firmaların dandır. Beyaz eşyaların tamiratı, onarımı, bakımı, kurulumu ve montaj işlemlerini profesyonel teknik servis elemanlarımız ve garantili yedek parçalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri

Maltepe buzdolabı tamir servis merkezi olarak firmamız beyaz eşyaların kurulum, montaj, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kurulum, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz beyaz eşyaların bazıları;

• Buzdolabı, kola dolabı, sanayi, dolabı, reyon dolabı, sütlük dolabı
• Çamaşır makinesi
• Bulaşık makinesi
• Ocak
• Fırın
• Klima
• Ankastre

Firmamız beyaz eşyaların montaj ve onarım işlemlerinde yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçasından, makineniz ile uyumlu olanı kullanmaktadır. Kullandığımız her bir yedek parça için garantili kullanım ömrü veriyoruz. Firmamız tarafından kurulum, montaj ve bakımını yaptığımız beyaz eşyanızı uzun yıllar yeniymişçesine kullanabilirsiniz. Maltepe beyaz eşya teknik servislerinde aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ile, herhangi bir ek ücret almadan İstanbul’un Maltepe ilçesindeki tüm mahallelere hizmet vermekteyiz.

Teknik Servis Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamızın çağrı merkezine en sık gelen şikayetler buzdolabı arızası, çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi arızası ve yaz döneminde de klima arızası şikayetleri olmakta. Firmamızın 7/24 açık olan servis merkezine ulaşmadan önce evinizdeki sigortaları kontrol edin. Eğer problem çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da buzdolabı gibi kapaklı beyaz eşyalardan kaynaklanıyorsa kapaklarının kapalı olduğuna emin olun. Daha sonra ileri dönemlerde soruna neden olabilecek gaz ve su vanalarını kapatın. Bu sayede beyaz eşyanızın onarımı sırasında oluşabilecek kaçak problemini önlemiş olursunuz. Ardından çağrı merkezimize ulaşarak, aynı gün içerisinde İstanbul’un Maltepe ilçesine hizmet veren uzman beyaz eşya teknik servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Firmamız bize ulaştığınız gün Maltepe ilçesinde sizi ziyaret edecek ve beyaz eşyanızı garantili bir biçimde onaracaktır.

Maltepe Teknik Servis Fiyatları

Maltepe teknik servis fiyatları, diğer beyaz eşya teknik servis firmalarından farklı olarak herhangi bir servis ücreti almamaktadır. Servis Merkezi olarak firmamız Maltepe ilçesi ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerine aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Beyaz eşya teknik servis fiyatlarını belirlerken işlem yaptığımız beyaz eşyanın cinsine ve uygulamanın türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bulaşık makinesi tamiratı, çamaşır makinesi tamiratı, fırın ve ocak tamiratı, klima onarımı, buzdolabı tamiratı ve kombi tamiratı işlemleri ile kurulum ve bakım işlemlerinin fiyatları farklılık göstermektedir. Tamirat ve onarım işlemlerini uygularken firmamızın anlaşmalı olduğu yaklaşık 15 farklı markanın yedek parçalarını kullanıyoruz. Uygulamaları gerçekleştiren teknik servis ekibimiz alanında tecrübe kazanmış, profesyonel elemanlardır. Servis Merkezi olarak kullandığımız marka garantili yedek parçaları ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz.

kadıköy, maltepe, ataşehir, pendik, üskadar, umraniye, kartal, çekmeköy, beykoz,tuzla buzdolabı tamir servisi

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0
68 shares

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Feryat Ediyorum Feryat Ediyorum
0
Feryat Ediyorum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Eh ! Eh !
2
Eh !
Aşık oldum Aşık oldum
0
Aşık oldum
hassektir hassektir
0
hassektir
Hadi yaa. Hadi yaa.
0
Hadi yaa.
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Bu ne Laan Bu ne Laan
0
Bu ne Laan
hassektir

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir